img
MUDr. Petr Sirotek
Plastický chirurg

Narozen v roce 1960, absolvent lékařské fakulty University Karlovy v Praze obor všeobecné lékařství, promoval v roce 1985. Od počátku své lékařské lékařské praxe se věnuje oboru chirurgie. Vyrůstal v Kladenské nemocnici, absolvoval stáže na českých i zahraničních chirurgických klinikách, věnuje se publikační činnosti, provádí výuku na SZŠ. Je členem ČLK, ČCHS.

Od března roku 2005 jsme otevřeli novou ordinaci na Kladně v Unhošťské ulici. MUDr. Petr Sirotek tvrdí, že operace se nemusí nikdo bát. Jeho rukama prošly tisíce spokojených pacientů, kteří měli před zákrokem nějaký problém, s nimiž si dokázal ruce zkušeného chirurga poradit.

Problémy estetického charakteru, které mohou zbytečně vést k nízkému sebevědomím, dokáže estetická a plastická chirurgie hravě vyřešit, stačí k tomu milimetry tkáně, tvrdí s oblibou MUDr. Sirotek a jeho pacienti jsou živoucími důkazy. Přijďte se přesvědčit i vy.

Už samotná konzultace Vám ukáže, že je MUDr. Petr Sirotek naladěn na stejnou vlnu jako vy a hodlá Vám pomoci, a to bezbolestně a levně.