Liposukce alias tvarování těla odsáváním tuku patří mezi nejspolehlivější metody, jak se zbavit přebytečných »fald« a vypadat rázem štíhle i sexy. Asi to nebude žádný objev Ameriky, když řekneme, že k liposukci sahá stále více lidí, a to zdaleka ne jen z řad populárních celebrit. Liposukce patří mezi osvědčené metody i pro pacienty za dlouholetou praxi MUDr. Sirotka.

Liposukce nenahrazuje pravidelné cvičení ani zdravé stravování, to znamená, že nemůžete počítat s tím, že byste najednou jako mávnutím kouzelného proutku byli štíhlí a nemuseli pro to nic dělat. Díky liposukci se však již v operovaných místech tuk nehromadí, takže si budete v krátké chvíli připadat sexy a vaše sebevědomí stoupne jako letní teploty! Liposukce v rukou zkušeného lékaře umí zázraky!

Liposukce čili odsávání tuku krok po kroku. Jak se vlastně taková liposukce provádí?

Operatér si před liposukcí ještě jednou pacienta vyšetří, znova probere veškerou problematiku, ověří si shodnost názorů pacienta těsně před výkonem s předchozí poradou. Často si operatér provede před výkonem liposukce fotodokumentaci a vyzkouší předem určený kompresivní elastický návlek. Poté si operatér překreslí krajiny vhodné k odsátí. Barva používaná při liposukci není toxická, ani nesmytelná.

Celková anestezie při liposukci je závislá na rozsahu výkonu. Vlastní liposukce se provádí tak, že se do drobných nářezů specifických pro tu či onu lokalitu zavádí odsávací kanyla, kterou se tuk odsává pomocí speciální vývěvy, nebo pod tlakem speciální injekční stříkačky. Množství odsátého tuku při liposukci by nemělo přesáhnout 1500 - 2000 ml tuku. Větší množství by mohlo značně zvýšit pooperační rizika.

Výhody liposukce

Z operačního sálu je pacient většinou převezen již oblečený v elastickém návleku se zavedenou nitrožilní infuzí, pomocí které se doplnují operací ztracené tekutiny. To hlavní ale nastane po propuštění! Okolí si brzy všimne vaší sexy figury, aniž by vůbec mělo tušení, že jste na nějaké liposukci byli. Vřele doporučujeme! Vrátíme vám krásu a uděláme z vás rázem spokojenější a šťastnější bytost!

MUDr. Petr Sirotek
MUDr. Petr Sirotek
Máte dotaz k tomuto zákroku případně se na něj chcete objednat?
Neváhejte mne kontaktovat na následujících kontaktech.