Operace očních víček patří v současné době mezi nejvíce preferované typy operací. Možná byste se divili, ale operace očních víček je jedním z nejzaručenějších prostředků, jak muž či žena omládnou. A to i bez nějakého elixíru made in Scotta ze slavné komedie o Císařově pekaři a Pekařovu císaři. Operace očních víček má bezmála čarovnou moc.

Proč právě operace očních víček? Nezdá se to, ale právě povislá oční víčka hovoří nejjasnějším hlasem o věku člověka, jeho celkové unavenosti a nedostatku energie. Na tomto faktoru se pozná, že organismus stárne, více, než na kterémkoli jiném. Operace očních víček je zaručeným receptem, jak vystavit věku rezolutní stopku. Operaci očních víček provádí MUDr. Sirotek již řadu let s velkými úspěchy.

Operace očních víček krok za krokem. Jak vlastně probíhá taková operace očních víček?

Při operaci očních víček si operatér ještě jednou pacienta vyšetří, znova probere veškerou problematiku operace očních víček, ověří si shodnost názorů pacienta těsně před výkonem s předchozí poradou. Princip operace očních víček spočívá v překreslení řezu a eventuálně v množství odebrané kůže. Po odstranění tukových váčků a revizi krvácení operované krajiny se sešije kůže.

Někteří operátoři přelepují stehy speciální sterilní náplastí. Operace očních víček se provádí v analgosedaci nebo v místním znecitlivění. Vlastní operace očních víček horních nebo dolních trvá přibližně 30 - 40 minut a je ukončena obklady s elastickou kompresí. Po operaci očních víček je pacient ještě sledován. Doba této kontroly je závislá na celkovém stavu a na reakci pacienta na operační výkon.

Operace očních víček pro vás!

Výhodou operace očních víček je, že ještě v den operace může být na základě rozhodnutí lékaře propuštěn do ambulantního ošetření, bez obkladů, s tmavými brýlemi na očích. Operace očních víček vás tudíž nevyřadí na dlouho z pracovního procesu, zato však po ní omládnete. Sami uvidíte, jak se vám zvedne sebevědomí. A nikdo ani nepozná, že jste na takové operaci očních víček byli!

MUDr. Petr Sirotek
MUDr. Petr Sirotek
Máte dotaz k tomuto zákroku případně se na něj chcete objednat?
Neváhejte mne kontaktovat na následujících kontaktech.