Plastická operace obličeje je určena pro každého, kdo není nějakým způsobem spokojen se svým zevnějškem. MUDr. Petr Sirotek, který patří mezi největší odborníky z hlediska plastické operace obličeje u nás, vždy tvrdí, že stačí milimetr tkáně a člověk najednou získá kilometry sebevědomí. Plastická operace obličeje je tu proto, aby pomohla, a netřeba se jí bát nebo ji považovat za přílišný zásah do přírody.

Na začátku plastické operace obličeje je dialog s lékařem, který si všechna přání vyposlechne, doporučí své postoje, případně předloží připomínky, to vše v zájmu dobrého výsledku. Protože pacienti, to je pro lékaře chodící reklama! Každému, kdo provádí plastickou operaci obličeje, na výsledku moc a moc záleží. Plastická operace obličeje, to je vlastně něco jako umělecké dílo.

Plastická operace obličeje krok za krokem. Jak vlastně probíhá taková plastická operace obličeje? U nás bezpečné a i finančně dostupné.

Operatér si před plastickou operací obličeje ještě jednou pacienta vyšetří, znova probere veškerou problematiku, ověří si shodnost názorů pacienta těsně před výkonem s předchozí poradou. Většinou si každý plastický chirurg provede fotodokumentaci operovaných krajin pro možnost srovnání s výsledkem po plastické operaci obličeje. A pak už následuje samotná plastická operace obličeje.

Plastická operace obličeje se provádí na specializovaných pracovištích, kde se provádí estetická chirurgie. Zde je záruka, že pacient bude při plastické operaci obličeje operován zkušeným odborníkem. Plastická operace obličeje se provádí ve spolupráci se zkušeným anesteziologem většinou v kombinaci místního znecitlivění s celkovou nitrožilní anestezií. Některá pracoviště poskytují i celkovou anestezii.

Úspěšná plastická operace obličeje

První noc po plastické operaci obličeje spí pacient většinou pod kontrolu personálu na lůžkovém oddělení. Pobyt může být s ohledem na zdravotní stav i delší. Po propuštění pak dochází k ambulantním převazům. Během pooperačního období je v zájmu pacienta, aby se řídil pokyny operatéra. A pak už může spokojeně jásat nad výsledky plastické operace obličeje. Je neoddiskutovatelný fakt, že plastická operace obličeje činí lidi přitažlivější navenek i spokojenější uvnitř.

MUDr. Petr Sirotek
MUDr. Petr Sirotek
Máte dotaz k tomuto zákroku případně se na něj chcete objednat?
Neváhejte mne kontaktovat na následujících kontaktech.